Cestovní kancelář pro plyšová zvířátka

Cestovní kancelář pro plyšová zvířátka

Plyšák na výstavěMáte své plyšové kamarády opravdu rádi? Nechcete, aby pořád jen seděli doma, ale aby zažily něco netradičního? Můžete je tedy poslat na krásný a zajímavý několikadenní zájezd pro Praze, která je jedním z nejkrásnějších měst Evropy.

Obliba této cestovní kanceláře stoupá. A to především díky zahraničním klientům, kteří pochází z Ameriky, Japonska, Velké Británie a Ruska. Čeští zájemci zatím čekají, zda se nabídka zájezdů rozšíří i na zahraničí. Jedná o dosud nevídanou cestovní kancelář, jež je prvním typem cestovní kanceláře na světě.

O vaše plyšová zvířátka bude dobře postaráno. V ceně zájezdu je také ubytování a strava. Nemusíte se tedy o své plyšové mazlíčky vůbec obávat.

Plyšová myš pijící červené vínoA jak to vlastně funguje? Ze všeho nejdříve je nutné na vybrat zájezd a objednat si jej. Vybrat si můžete ze tří variant zájezdu. Malá tour, střední tour a velká tour. Dále je nutné plyšáka správně zabalit a poštou odeslat na uvedenou adresu do Prahy či jiného města. Tam pak prožije krásných 6-9 dní. Cena dále obsahuje fotky vašeho plyšového miláčka a krátké video, abyste měli představu, jak se váš plyšák bavil a jaká místa navštívil.

Abyste o svého miláčka neměli strach, budete každý den emailem informováni o všem, co dnes hračka zažila. V případě, že máte nějaké specifické požadavky, musíte je uvést v přihlášce k zájezdu. Pokud si vyberete velký zájezd, vaši plyšáčci se budou účastnit společného obědu s ostatními plyšáky zájezdu. Vy navíc dostanete vyrobený kalendář z fotek vašich plyšových miláčků z výletu.

O webu

Naše webové stránky jsou věnovány oblíbeným plyšovým hračkám. Ty mají rádi jak malé děti, tak i dospělí. Plyšové hračky totiž bývají často předmětem sběratelů. Na stránkách se dozvíte něco zajímavého z historie těchto hraček, jak by se měly prát a mnoho dalšího. Pokud chcete své děti bavit a zároveň vzdělávat, pak jsou vhodní především vzdělávací plyšáci.  Chcete-li v zimě zahřát, nebo v létě ochladit, jsou pro vás vhodní hřejiví plyšáci. To vše a mnohem více se dozvíte právě zde!