Hřejiví plyšáci

Hřejiví plyšáci

Hřejiví tučňáciNemůže vaše dítě usnout? Zkuste svému dítěti koupit hřejivou plyšovou hračku. Tyto hračky jsou určeny pro děti od 3 let. Hřejiví plyšáci jsou výbornými kamarády a společníky. Jsou také skvělým dárkem pro vaše blízké, kterým je často zima. Často jsou také označováni jako plyšáci do mikrovlnky.

Navíc hřejiví plyšáci napomáhají ulevit od bolesti svalů, kloubů či bříška. Krásný plyšák je vyroben z opravdu kvalitní plyše, která obsahuje ošetřená obilná zrna či červené proso spolu s jemnou provoněnou levandulí. Plyšák tak může být nejen dobrým a hřejivým kamarádem, ale také vkusnou dekorací.

A jak zacházet s takovým plyšákem? Po jeho doručení je nutné plyšovou hračku vybalit a odstranit různé přívěšky. Hřejivého plyšáka pak vložíme do mikrovlnné trouby na 2 minuty, maximálně na 800 wattů. Poté ho z mikrovlnky vyndáte a můžete se těšit z jeho příjemného tepla až 2 hodiny. Délka hřejivosti závisí na okolní teplotě prostředí.

Plyšový pejsekHřejivý plyšáček vás může krásně ohřát nebo vám může v horských letních dnech přinést ochlazení. Stačí, když jej vložíte do igelitového sáčku a vložíte na pár hodin do ledničky. Po vyndání vás plyšák příjemně ochladí.

Pokud chcete mít místnost provoněnou krásnou vůní levandule, stačí jen plyšáka položit vedle radiátoru a za pár minut se můžete těšit z uklidňující a harmonizující levandulové vůně.

Hřejivé plyšové hračky si můžete zakoupit v různých velikostech a různého vzhledu. Oblíbení jsou především hřejiví plyšáci tvaru tučňáka, medvídka, žirafy nebo zajíčka.

O webu

Naše webové stránky jsou věnovány oblíbeným plyšovým hračkám. Ty mají rádi jak malé děti, tak i dospělí. Plyšové hračky totiž bývají často předmětem sběratelů. Na stránkách se dozvíte něco zajímavého z historie těchto hraček, jak by se měly prát a mnoho dalšího. Pokud chcete své děti bavit a zároveň vzdělávat, pak jsou vhodní především vzdělávací plyšáci.  Chcete-li v zimě zahřát, nebo v létě ochladit, jsou pro vás vhodní hřejiví plyšáci. To vše a mnohem více se dozvíte právě zde!