Mluvící plyšáci

Mluvící plyšáci

Mluvící plyšová koalaV poslední době se velké oblibě těší mluvící plyšáci. Zejména menší děti potěší plyšáčci, kteří na ně mluví. Zakoupit si můžete plyšáčka, který umí pár základních frází a českém nebo jiném jazyce. Pro malé děti jsou však spíše vhodné plyšové hračky, které mluví jazykem, kterému děti rozumí.

Zábavné jsou také plyšové hračky ve tvaru zvířátek, které opakují každé vaše slovo. Děti si s touto hračkou vydrží hrát opravdu dlouho.

Pokud chcete své dítě nejen pobavit, ale nějakým způsobem také trochu vzdělávat, zakupte jim plyšáka učitele. Tento plyšák je vhodný především pro děti předškolního věku, které se teprve učí základy a poznávají svět. Oblíbený je především plyšový učitel ve tvaru koaly, která má celou řadu funkcí. Pro podporu spolupráce s dítětem používá koala světelný kód – tedy zelenou barvu pro správnou odpověď a červenou barvu pro chybnou odpověď. Mimo jiné naučí vaše dítě abecedu, iniciuje logické uvažování, nejdříve vás naučí a pak to s vašim dítětem zopakuje, aby si to lépe zapamatovalo. Navíc hraje různé melodie a obsahuje různé hry, které procvičují postřeh, paměť a logiku vašeho dítě. A další a další funkce, díky kterým se vaše dítě vzdělává zábavnou formou.

Plyšový králíčekA jak prát mluvicí plyšáky? Někteří plyšáci mají baterie uloženy ve speciálním prostoru, který je odolný vůči, takže když plyšáky vyperete v pračce, vůbec nic se jim nestane. Pokud ovšem mají více drátků, rozhodně není vhodné je prát v pračce. V takovém případě je dobré vzít pouze vlhčený ručník, mýdlo a plyšáčka omýt. Pokud jsou na plyšové hračce fleky, můžete použít kartáček a pomalu a opatrně s ním plyšáka vyčistit. Nejsnadněji si pak poradíte s plyšáky na suchý zip. V takovém případě stačí jen baterie vyndat a plyšáka vložit do pračky.

O webu

Naše webové stránky jsou věnovány oblíbeným plyšovým hračkám. Ty mají rádi jak malé děti, tak i dospělí. Plyšové hračky totiž bývají často předmětem sběratelů. Na stránkách se dozvíte něco zajímavého z historie těchto hraček, jak by se měly prát a mnoho dalšího. Pokud chcete své děti bavit a zároveň vzdělávat, pak jsou vhodní především vzdělávací plyšáci.  Chcete-li v zimě zahřát, nebo v létě ochladit, jsou pro vás vhodní hřejiví plyšáci. To vše a mnohem více se dozvíte právě zde!